אטרקציות באיה נאפה טיפים והמלצות

אטרקציות באיה נאפה מלונות מסעדות טיול טרקטורונים ספינת פארטים

מחפשים אטרקציות באיה נאפה? חופשה באיה נאפה מאפשרת לכם ליהנות משלל אטרקציות מרתקות ונהדרות במיוחד. בכתבה הבאה נביא לפניכם את האטרקציות המעניינות ביותר.

מבין המקומות השונים אשר אפשר לטייל בהם, הרי איה נאפה נחשבת למקום איכותי ביותר ובו ניתן ליהנות מחופשה מםנקת ביותר. בין אם מדובר על חופשת בטן גב או בין אם מדובר על חופשה הכוללת שלל פעילויות- כל אחד יכול למצוא את הסגנון המתאים עבורו.

מוזמנים לבקר במוזיאונים השונים באיה נאפה

מעוניינים ליהנות מבילוי תרבותי מצויין? אטרקציות באיה נאפה כוללת גם סיורים במוזיאונים השונים אשר ניתן למצוא. הנה מספר מוזיאונים אשר תמצאו באיה נאפה:

המוזיאון הימי: (Marine Life Museum): המוזיאון הוקם בשנת 1992 וניתן ליהנות בו משלל צילומים מרהיבים ביותר אשר עוסקים בשחזור פני הים.

Ascott Pottery: אם אתם חובבי עתיקות,הרי תוכלו להגיע למוזיאון וליהנות הנאה מלאה משלל עבודות קרמיקה שונות. אם אתם מעוניינים להתנסות בעבודת קרמיקה, הרי תוכלו לעשות זאת במסגרת הביקור שלכם במוזיאון.

מנזר איה נאפה: אם אתם אוהבים לבקר במנזרים, הרי חשוב ביותר להגיע לביקור במנזר. המנזר שמור היטב ובמסגרת הביקור בו ניתן ליהנות מראייה של תרבות אחרת.

אטרקציות באיה נאפה טיפים והמלצות

אטרקציות באיה נאפה מוזמנים ליהנות משלל מופעי מים

אם אתם חובבי מים, הרי אטרקציות באיה נאפה מאפשרות לכם ליהנות הנאה מלאה משלל מקומות הכוללים מים:

מופע המים הקסום (Magic Dancing Waters): מדובר באחד המופעים המרהיבים ביותר הכוללים שלל פעלולי תאורה יפים במיוחד וכן מוזיקה נהדרת. אין ספק כי תקבלו תמורה מלאה להגעה שלכם.

אקווריום האוקיינוס (Ocean Aquarium): בביקור באקווריום תוכלו ליהנות מכמה אגפים: האקווריום כולל מספר אגפים ובין היתר אגף הדגים ובו תוכלו להבחין בסוגים שונים של דגים, אגף יבשה ובו תוכלו להבחין בזירה גדולה של תנינים וכן אגף פינגווינים

אשר נחשב פופולרי במיוחד בקרב ילדים צעירים.

פרוטרס (Protaras): העיירה המרוחקת באיה נאפה תאפשר לכם ליהנות ממראות מרהיבים של מי קריסטל ואי מרהיב ביותר. אם אתם חובבי מים וטבע, הרי בהחלט הגעתם למקום הטוב ביותר.

חיי לילה מרהיבים ביותר.

כמובן שאנו ממליצים לכם להנות גם ממלון מעולה הנקרא מלון נסטור איה נאפה משפחות ילדים וזוגות

אם אתם חובבי חיי לילה, הרי באיה נאפה תמצאו שלל ברים ופאבים אשר בהם תוכלו לבלות לאורך כל הלילה. באיה נאפה תמצאו שלל מקומות בילוי אשר פתוחים עד השעות הקטנות של הלילה ומאפשרים לכם לבלות וליהנות הנאה מלאה.

Black & White:מדובר במועדון הפעיל באיה נאפה ומציע לקהל המבקרים בו ליהנות ממוזיקה שחורה איכותית ביותר.
Abyss: מדובר במועדון הכולל 4 קומות ובו תוכלו לשמוע מוזיקה נפלאה ביותר וליהנות עד השעות הקטנות של הלילה.

אין ספק כי אם אתם באים לבלות עד השעות הקטנות של הלילה, תהיה לכם האפשרות ליהנות משלל מקומות בילוי לאורך כל הלילה בהנאה מלאה.