דלתא טקטיקל פתרונות טקטיים מתקדמים בע״מ

הינה חברה המתמחית בייבוא ושיווק של ציוד למחנאות, טיולים וכן ציוד טקטי ובטחוני כיום מייצגת החברה כ-43 יצרנים מרחבי העולם בישראל, ונחשבת כאחת החברות המקצועיות בתחומה. בנוסף, עוסקת החברה בהפעלת אתרים להדמיות לחימה, באמצעות אמצעים שונים וביניהם אתרי פיינטבול, איירסופט ואתרים נוספים. כמו כן, מפעילה החברה את מועדון האיירסופט Delta TacticalTM המשמש כמועדון חברים סגור לשחקני איירסופט מרחבי הארץ חנות הדגל של החברה ממקומת באילת, ושם גם תוכלו למצוא את משרדי החברה הראשיים ואולם התצוגה.

 

 

 

רשת חנויות דלתא טקטיקל

רשת החנויות של דלתא טקטיקל מספקת מענה לקהל לקוחות למגוון רחב של פתרונות. בחנויות תוכלו למצוא את מיטב הציוד בתחום המחנאות והטיולים, ציוד לחיילים, ציוד לאיירסופט ופיינטבול ועוד. בנוסף לחנות, לרשותכם אולם התצוגה הממוקם במשרדיה הראשיים של החברה.

 

לחברה חנות מקוונת, המאפשרת רכישת כלל הציוד ללא הגעה לסניף - לרבות משלוח עד הבית.

ניתן להתרשם ממגוון הציוד בכתובת: www.tactical.co.il

 

 

   

מטווחי דלתא טקטיקל

מטווחי דלתא טקטיקל הינם מטווחי איירסופט חדישים אשר מאפשרים התנסות בחוויית האיירסופט.

במטווחים ניתן למצוא מגוון כלים וציוד, ומגוון פעילות מאתגרת בתחום הירי, החל מתחרויות, חוגי ירי, טורנירי ירי מעשי ועוד.

 

 

   
 

ציוד טקטי ובטחוני:

דלתא טקטיקל מתמחית בייבוא ושיווק של ציוד טקטי ובטחוני ברמות הגבוהות ביותר, החל מציוד ללוחמים ויחידות מיוחדות, ציוד בטחוני ומודיעיני וציוד לחברות אבטחה ושמירה. החברה מספקת פתרון לכל דרישה וכל בעיה כגון פתרונות טקטיים ליחידות השתלטות, יחידות ייעודיות, ציוד אופטי מתקדם לצלפים ותצפיות, מצלמות טקטיות ואיסוף, עזרי אימון ליחידות מיוחדות, ציוד לכלבנים ועוד פתרונות רבים ומגוונים.

 

   

הפעלת פיינטבול:

דלתא טקטיקל פיינטבול הינה מועדון פיינטבול רשמי בישראל ונמצאת תחת האקדמיה לאימונים טקטיים של דלתא טקטיקל. תחום בפיינטבול בחברה הינו מהמתקדמים בישראל, ומשלב שימוש ברובי פיינטבול מהמתקדמים בעולם יחד עם אמצעים נוספים ומגוונים המספקים לשחקנים חוויה בלתי רגילה. מדריכי האתר יודעים לספק חווית משחק יוצאת דופן, בין אם ע״י תרחישים מגוונים ובין אם באמצעות ציוד עזר כגון ״מטעני צד״ אשר אינם מזיקים אך מעבירים לשחקן את אוירת ה״קרב״ בו הוא נמצא.

 

לפרטים נוספים אודות מועדון הפיינטבול של

דלתא טקטיקל: www.paintballeilat.co.il

 

 

   
 

מועדון איירסופט:

מועדון האיירסופט של דלתא טקטיקל הוקם כחלק מהאקדמיה לאימונים טקטיים המספקת  הדרכות והכשרות במגוון תחומים. איירסופט הינו ספורט ידוע בעולם ובארץ ישנם מספר מועדונים וקבוצות אשר משחקות במגוון אתרים. מועדון האיירסופט של דלתא טקטיקל הינו המועדון המתקדם ביותר בארץ, ומפעיל שני מטווחים, מטווח סגור וממוזג באורך 45 מטרים ובעל 12 עמדות ירי, מטרות אלטרוניות, מטרות נעות ועוד מגוון אפשרויות, מטווח חיצוני ומוצל באורך 85 מטרים ובעל 10 עמדות ירי אשר מיועד בעיקר לירי ארוך טווח, הדמיות שונות וכן מתחם טקטי לאימוני לש"ב, השתלטות ועוד.

 

פרטים נוספים אודות מועדון האיירסופט של דלתא טקטיקל ניתן למצוא כאן.

 

מחנאות, טיולים, טיפוס וגלישה:

החברה הינה ייבאונית רשמית ובלעדית בישראל של מותגים רבים ומהמובילים בעולם בתחום המחנאות והטיולים. בין מותגים אילו ניתן למצוא את יצרנית שקי השינה SNUGPAK הנחשבת היום כמובילה בעולם בייצור שקי שינה למטיילים ולחיילים, חברת WILDO המייצרת את כלי האוכל המתקדמים ביותר בעולם לטיולים ומחנאות, ועוד חברות רבות ושונות בתחום. בנוסף, ניתן למצוא את כל הציוד לטיפוס וגלישה, מהחברות המובילות בעולם.

 

 

נגישוּת
מונוכרום ניגודיות בהירה היפוך צבעים
גודל גופן גודל גופן גודל גופן
סמן גדול לבן סמן גדול שחור הצהרת נגישות
בטל נגישות
עוד רגע בבקשה