אתם בחרתם – 4 הקטגוריות המנצחות

השנה שחלפה שנת 2020 הייתה לא פשוטה כלל וכלל לאף אחד – הקורונה שינתה כללי משחק רבים ואנו צוות יעל בר הדפסות להרים את הכפפה ישבנו כל הצוות וחשבנו באלו מוצרים השנה נעשתה קפיצה משמעותית שלא ראינו בשנים קודמות ולספר לכם על הקטגוריות המנצחות של השנה האחרונה. עבור איזה מוצרים היה ביקוש רב? אלו מוצרי פרסום קניתם הכי הרבה? הקטגוריות המנצחות – סיכום שנה.

מוצרי ספורט ממותגים – בשנה שחלפה הייתה עליה מאוד גבוהה בתחום מוצרי הספורט הממותגים וקטגוריה זו רשמה את העלייה הגבוהה ביותר אצלנו בחברת יעל בר הדפסות וכללה מגוון מתקני כושר בייתים – משקולות, רצועות ספורט מכשירים לספורט עצמאי ועוד. חברות רצו מאוד לדאוג לעובדים שלהם שכעת נמצאים בבתים ללא יכולת להתאמן בחדרי הכושר ורכשו מאות ערכות ספורט עבור העובדים שלהם לאימון מהבית.

ציוד משרדי ממותג – נשמע קצת מצחיק אבל בשנה שחלפה היה ביקוש גבוה מאוד לציוד משרדי ממותג ומה הסיבה אתם שואלים? כנראה בגלל שחצי שנה ואף בחלק מהמקומות כמעט שנה העובדים עבדו מהבית החברות ראו לנכון להשמיש את הבית כמשרד החדש של העובדים ולכן רכשו מאתנו מחברות ממותגות, עטים ממותגים ועוד מוצרי משרד שונים ומגוונים שיעזרו בעבודה שוטפת מהבית עבור העובדים.

מוצרי היגיינה וחיטוי – עד לפני שנה הקטגוריה הזו שימשה אך ורק מרפאות אסתטיקה, מרפאות שיניים וכו' אך בשנה החולפת היא זינקה ושימשה את כלל החברות בין אם מדובר בחברת הייטק או במפעלי ייצור בשנה זו רכשו מאתנו אלפי מסכות ממותגות, חומרים לחיטוי הידיים, מדחומים למדידת חום ועוד מוצרי שונים ומגוונים המשמשים לחיטוי והיגיינה אישית.

הקטגוריות המנצחות

מוצרי אלקטרוניקה וגאדג'טים ממותגים – הקטגוריה האחרונה שראינו בה עליה לעומת השנים הקודמות היא מוצרי האלקטרוניקה הרבה לקוחות שלנו הזמינו משחקים ממותגים, מוצרי אלקטרוניקה וכו' עבור העובדים שלהם. השיקול שלהם לקניית מוצרי הפרסום הללו היא להפגת השעמום כאשר כולם יחד בבית – לשחק עם משחק כל המשפחה כאשר המשחק ממותג בלוגו החברה, אין ספק שזו מתנה בהחלט מקורית ומגניבה.
חלק מהחברות השקיעו על ערכת משחקים כוללת וחלקם מיתגו מוצר אחד או שניים אבל אין ספק שמבין כל הקטגוריות שהזכרנו במאמר קטגוריה זו קיבלה את התגובות הטובות ביותר – על החשיבה מחוץ לקופסא ותחושה של העובדים כאשר הם קיבלו את המתנה הזו!

לסיכום – כמעט הכל בשנה החולפת היה מעט שונה – דברים לא שגרתיים קרו וגם תחום מוצרי הפרסום השתנה בשנת 2020 קטגוריות שבדרך כלל היו מדשדשות מאחור התחזקו מאוד ונעשו דומיננטיות לעומת קטגוריות חזקות כמו מוצרים ממותגים לכנסים ואירועים, מגבות חוף ממותגות ועוד שהמכירות שלהן מעט דעכו לעומת השנים הקודמות.